14 Mart Tıp Bayramı

Defa Life Hastanesi Başhekimi Dr. Ulaş Yanık, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Yanık, dünya genelinde Korona Virüs seferberliğinin yaşandığı sürecin, hekimlerin ve sağlık çalışanlarının insan sağlığına hizmet için nasıl canla başla çalıştığını bir kez daha ortaya koyduğunu dile getirdi.

Her yıl 14 Mart tarihinde kutlanan Tıp Bayramı öncesi Defa Life Hastanesi Başhekimi Dr. Ulaş Yanık, bir kutlama mesajı yayımladı.  Başhekim Yanık mesajında, “İnsana ve insanlığa değer veren, tarihi insanlık tarihi ile başlayan, köklü ve şerefli mesleklerinden birini ifa etmekte olan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız, vatandaşlara sağlık hizmetlerinin en iyi şekilde sağlanması için ülkemizin her köşesinde gece gündüz demeden görevlerini en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içindedir.

Zorlu bir eğitim süreciyle başlayan hekimlik, daima yenilenmeyi, gelişmeleri izlemeyi, teknolojiyi takip etmeyi, bilimsel araştırmaların merkezinde olmayı gerektiren bir meslektir. Bu doğrultuda bilime ve insanlığa hizmet noktasında fedakar hekim ve sağlık çalışanlarımız bu kutsal görevlerini yaparken var gücüyle çalışarak insan sağlığına hizmet etmektedirler.  Bugün de dünya genelinde bütün hekim ve sağlık çalışanlarımız Korona Virüs salgınından insanlarımızı kurtarmak için seferber olmuştur.

“Her Defasında Sağlık” ilkesi ile başladığımız bu yolculukta insan sağlığını korumak için gece gündüz demeden çalışan tüm hekim ve sağlık çalışanı arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

© 2018 - Defa Life Hospital. Tüm hakları saklıdır.

Danışma hattımız        (342) 335 33 32