Her Defasında Sağlık

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye’nin ise 6’ncı büyük kenti olan Gaziantep’te; Fakılı ve Derundere aileleri tarafından 2017 yılında modern hastanecilik anlayışına uygun bir şekilde inşa edilen, Gaziantep’in merkezinde; toplam 12 bin m2 açık alan üzerinde, toplu taşımaların güzergahına; hastalarına huzur ve güven veren bir ortamda, Defa Life hastanesi olarak hizmete sunulmuştur.
Hastane; çağdaş ve kurumsal bir iş anlayışı benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarıyla, hasta haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak misyonuyla yola çıkmıştır. Hastane; insana ve topluma karşı sorumluluğunu kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de “Her defasında sağlık” vizyonuyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Hasta memnuniyetini esas alan ve hasta haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren hastanemizde; hastaların dilek ve beklentilerinin takibi, hasta şikayetlerinin anında değerlendirip karşılanması ile hasta memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasına gayret edilmektedir.

 

Vizyonumuz

İnsan sağlığının korunması ve sağlıklı yaşamın devamını sağlamak ilk hedefimizdir. Bu doğrultuda tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hastalarımızın kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı öncü uygulamalar ile sağlıkta Gaziantep’in markası olmak.

Misyonumuz

Hastanemiz toplumun her kesimine sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmeyi, ekibimizin sürekli gelişmesini, Türkiye’de referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Evrensellik
Hasta ve Çalışan Güvenliği Odaklılık
Hasta ve Çalışan Haklarına Saygılı
Mükemmellik
Saygınlık
Dürüstlük
Güvenilirlik
Memnuniyet
Şeffaflık
Hesap Verebilirlik
Bilimsel ve Etik Yaklaşım