Sağlık sektörüne 2017 yılında “Her Defasında Sağlık” sloganıyla çıktık yola. Defa Life Hastanesi uluslararası standartlarda sağlık hizmetini ülkemize getirmek amacıyla kurduk. Kuruluşumuzdan bugüne, sağlık sektöründe ilklere imza atmanın ve yüz binlerce hastaya Defa Life kalitesinde sağlık hizmeti sunmanın kıvancını yaşıyoruz.

Bugün alanlarında uzman onlarca doktor, hemşire, sağlık personeli ile tüm hizmet noktalarımızda, ileri tanı tedavi yöntemlerini son teknolojik tıbbi cihazlar ve yakın ilgi ile birleştirerek, şifa dağıtıyoruz.

Sağlık hizmetlerindeki “ilk”leri ile bir ‘dünya hastanesi’ olan Defa Life, Özellikle Lipomatik ve Kök Hücre tedavisi başta olmak üzere Beyin-Omurilik ve Sinir Cerrahi, Cildiye ve Göz Sağlığı ve Hastalıkları gibi bölümlerimizde gerçekleştirdiğimiz başarılı uygulamalarla, dünya tıp literatüründe ilgi çeken çalışmalar yapıyoruz.

Bilimsel araştırmalara verdiğimiz önem, hasta odaklı hizmet politikamız, tıbbi etik değerlere bağlılık, her zaman en iyi tıbbi olanaklara sahip olma vizyonumuz ve kalite değerlerimiz bizim için vazgeçilmez unsurlar.

Defa Life sizler için sürekli yenileniyor, büyüyor ve daha iyi hizmet vermeye devam ediyor.

Bizim için en önemli şey sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz. Bu amaçla biz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

“Her Defasında Sağlık”