Büyükşehir, “Her Defasında Sağlık” dedi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Özel Defa Life Hastanesi arasında Sağlık Protokolü imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında Büyükşehir Belediyesi personelleri ve aileleri sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanacaklar.
Gaziantep’in en etkili sağlık kurumlarından olan Gaziantep Özel Defa Life Hastanesi, adından söz ettirmeye devam ediyor. Özel Defa Life Hastanesi ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi arasında Sağlık Protokolü imzalandı.
10 bin personeli kapsayan Sağlık Protokolü imza törenine Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Murat Geç ve Özel Defa Life Hastanesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Ayhan Ulu katıldı.
BELEDİYE PERSONELİ VE AİLELERİ FAYDALANACAK
Anlaşmanın detayları hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Murat Geç, imzalanan Sağlık Protokolünden Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan 10 bin personelin ve aile fertlerinin faydalanacağını belirtti.
ÖZEL DEFA LİFE HASTANESİ YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR
Sözlerini sürdüren Geç, “Şehrimizin güzide hastanelerinden olan Özel Defa Life Hastanesi ile başka projelerde de bir araya gelmeyi hedefliyoruz. Sağlık Protokolü noktasında Özel Defa Life Hastanesi Yönetimine teşekkür ederim” dedi.

© 2018 - Defa Life Hospital. Tüm hakları saklıdır.

Danışma hattımız        (342) 335 33 32