Şirehan Hotel’ de düzenlenen iftar yemeğine Defa Life Hastanesi doktorları ve çalışanları aileleri ile birlikte katılarak mutlu bir Ramazan Gecesi yaşadılar.

Gecede bir konuşma yapan Başhekim Dr. Ulaş YANIK “1 yaşında olmamıza rağmen çok genç, dinamik ve geniş bir aileye sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu bir yılda hem hastanemizi hizmete açmanın mutluluğunu yaşarken, binlerce hastaya sağlık hizmeti vererek şifa ile evlerine göndermenin gururunu da yaşamaktayız. Başta yönetim kurulumuz olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Sözlerine şu cümlelerle devam eden Dr. Ulaş YANIK; Kıymetli bir topluluk ve Geniş bir katılımla iftarımızı gerçekleştirdik. Bir yıl içinde Sağlık gibi tüm kademelerinde yoğun bir çalışma gerektiren ve ekip çalışmasının en iyi olduğu bir sektörde hizmet vermekteyiz. Her geçen gün daha da güçleniyoruz. “Her Defasında Sağlık” sloganı ile çıktığımız bu yolda sizlerle beraber çok daha iyi noktalara ulaşacağımza inanıyor keyifli bir iftar diliyorum dedi.

Bölgenin takdire şayan hastanelerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarıma canı gönülden teşekkürler dedi.

© 2018 - Defa Life Hospital. Tüm hakları saklıdır.

Danışma hattımız        (342) 335 33 32